Dupa Brand

Abonare newsletter

Urmareste-ne pe

Facebook Twitter Blog

Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorilor

CARIERE

Data postare anunt: 31.01.2018

DIRECTOR COMERCIAL

Spune-ne câteva cuvinte despre tine.
Ai permis auto? Ai studii superioare? Ai experiență în vânzări? Ai participat la diverse traininguri și la cursuri de perfecționare? Te situezi la un nivel avansat în folosirea programului Excel? Cauți să-ți autodepășești obiectivele pe plan profesional?  Esti obișnuit/obișnuită să-ți atingi targetele personale și ale echipei pe care o coordonezi?
Tu esti persoana pe care o căutăm!
Dinamică, pozitivă, organizată, competitivă, deschisă la provocări, cu abilitați de gestionare a unui volum mare de informații primite în fiecare zi. Daca te recunoști, nu ezita! Aplică la acest anunț. Esti colegul/colega care își va gasi un loc perfect în echipa noastră!

CONTACT:  vanzari@edituraaquila93.ro Tel.: 0728-908.107

GESTIONAR

SARCINI / ACTIVITATI / RESPONSABILITATI :
* Planifica, controleaza si coordoneaza  activitatile de receptie, control calitativ si cantitativ,  depozitare si livrare a marfurilor;
* Asigura gestiunea fizica si scriptica a stocului de marfa (raspunde de gestiunea depozitului: stocuri, comenzi, intrari, iesiri, etc)
*Verifica rapoartele de gestiune, respecta circuitul documentelor
*Respecta conditiile si standardele de depozitare, legislatia de gestiune a stocurilor
* Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii din depozitul firmei;
* Participa la efectuarea inventarelor periodoce, a stocurilor conform procedurilor în vigoare şi indicaţiilor sefului direct;
*Asigură ordinea şi curăţenia in spatiul de depozitare

EXPERIENTA SI CUNOSTINTE NECESARE:
* Atestat de stivuitorist si experienta anterioara in domeniul gestiunii de depozit (constituie avantaj);
* Cunoştinţe operare PC;
* Carnet conducere categoria B ( reprezinta un avantaj);
* Studii medii (sau scoala profesionala);
* Fără cazier şi fără probleme de sănătate.
ABILITATI SI CARACTERISTICI PERSONALE:
* Rezistenta la efort fizic si intelectual;
* Capacitate de adaptare in diverse situatii;
* Capacitate de planificare, organizare şi finalizare a activităţilor programate
* Capacitatea de a-si organiza cat mai optim timpul;
* Capacitatea de a comunica usor;
* Seriozitate, corectitudine, punctualitate, spirit de echipa, proactiva
* Dinamic;
* Disponibilitate pentru program prelungit.
Atitudine pozitiva.

OFERTA (BONUSURI/ BENEFICII):
* telefon de firma
* un loc de munca stabil intr-o firma serioasa, stabila si in plina dezvoltare

ASISTENT VANZARI

Ești o persoană organizată, atentă la detalii, perfecționistă? Cunoști  programul Excel și îl stăpânești bine? Îți place să lucrezi în cadrul unei echipe pe care să o susții mereu? Vrei să fii  tot timpul o persoană activă, să faci față provocărilor, să simți că ziua a trecut fără să-ți dai seama? Să ții legătura cu clienții telefonic, e-mail sau prin întâlniri directe? Să contribui la realizarea obiectivelor și a targeturilor de vânzare? Daca mai ai și puține cunoștințe de contabilitate primară, să știi că ești tocmai persoana pe care o căutam!
Alături de noi, ai toate șansele să te implici intens în lumea vânzărilor, să îți dezvolți în continuare abilitățile de precizie, rapiditate, comunicare, precum și să îmbunătățești partea de organizare a timpului și a activitaților zilnice.
Daca simți că ești pregătit să preiei gestionarea vânzărilor în întreg Județul Bihor ca și agent de vanzari, ține cont că și acesta ar fi un alt post disponibil în cadrul editurii.
Te așteptăm în echipa noastră!